У Заборолі вчилися розвивати підприємницькі ініціативи серед молоді (фото)

Дата: 23.05.2019 10:24

У Заборольській громаді відбувся  тренінг «Розвиток підприємницьких ініціатив серед молоді». Багато нового та цікавого розповів тренер, радник Волинського ЦРМС із муніципальних послуг, керівник Волинської обласної громадської молодіжної організації «Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив» Петро Лавринюк.

За словами тренера, потрібно навчитися чути бажання молодих людей, створити молодіжний простір села та почати діяти. Адже для того, щоб вирішити проблему, не достатньо написати скаргу чи запит  й чекати від інших позитивних рішень. Потрібно створити алгоритм дій, спрямованих на вирішення завдання.

Усі цікаво та продуктивно провели час. Насправді, у нашій громаді є багато талановитих та розумних юнаків та дівчат. Ми переконані, що наша молодь - рушійна сила усіх змін!

Нагадаємо, що проект реалізується спільно з Волинським центром зайнятості.