Привітання з Днем народження для Алли Бороди

Дата: 21.05.2019 11:22

В цей чудовий день команда Заборольської ОТГ та колектив ДНЗ «Казка» від усього серця вітають завідувачку господарством Боголюбського садочку Аллу Федорівну Бороду з ювілеєм.

Шановна, Алло Федорівно! Нехай Вас завжди зігрівають теплі слова близьких і рідних, нехай серця ніколи не торкається тінь розчарувань.

Хай збудуться всі мрії! Нехай успіх, радість і натхнення стануть постійними супутниками. Бажаємо, щоб Вас завжди оточували радісні і щирі посмішки Ваших рідних. Ще, звичайно ж, хочеться побажати, щоб Ви завжди залишалися такою чудовою людиною. З днем народження!

З найкращими побажаннями, Заборольський сільський голова Валерій Боярський, заступник сільського голови Марія Якубовська, начальник гуманітарного відділу громади Олександр Томаченко, колектив Боголюбського ДНЗ «Казка»