«Всеукраїнський Дитячий фонд»

Дата: 21.05.2019 12:30

Правління ВПГО «Всеукраїнський Дитячий фонд» у Волинській області пропонує  Вам співпрацю по проведенню телемарафону «Поспішаймо робити добро» 30 травня до міжнародного Дня захисту Дітей.

Мета цієї доброчинної акції – залучити та привернути увагу усіх волинян та гостей області, депутатів, трудових колективів ,установ, організацій, релігійних конфесій, бізнесових структур, громадськість області до проблем дитинства, які ще мають місце в дитячому середовищі. Зібрати кошти на потреби дітей-сиріт, хворих дітей і дітей, які потрапили в біду.

Багатолітнє проведення телемарафону стало запорукою того що, багато дітей особливої долі отримали не лише духовну, а й матеріальну допомогу. Кошти зібрані на телемарафоні, будуть використані на виконання програм Дитячого Фонду.

• «Участь у долі дітей» - для надання матеріальної допомоги дітям особливої долі;
  • «Житло – сироті» - на придбання житла та його облаштування;
  • «Здорова дитина – здорова нація» - на оздоровлення, лікування дітей-сиріт, хворих дітей;
  • «Обдаровані діти» ;
  • «Сироти-випускники».

Просимо Вашого сприяння у проведенні телемарафону, розраховуючи на Вашу фінансову підтримку