У Боголюбах пройшов ІІІ етап творчого конкурсу «Свої» (фото)

Дата: 15.05.2019 13:41

Третій конкурсний етап  творчого проекту Свої у Луцькому районі, що відбувся у Заборольській ОТГ. Цілий день у селі приймали усіх учасників та зіркових гостей .

На двох концертних майданчиках одночасно проводилася конкурсна частина та свято на відкритій сцені в дворі Будинку культури.

-Ми раді приймати гостей на території нашої громади,- заявив голова Заборольської ОТГ Валерій Боярський,- приємно бачити, що у нас багато чудових і талановитих людей.

Цілий день до села приїжджали десятки артистів, щоб виступити на сцені перед зірковим жюрі. Серед якого були відомі українські артисти Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян. На свято приїхав народний  депутат України Сергій Мартиняк, що підтримує цей проект.

Кульмінацією заходу став виступ відомих зірок та нагородження сертифікатами тих, учасників, що автоматично пройшли до фіналу, дипломами учасників, які набрали найбільше глядацьких голосів та вручення інших відзнак.

Наші артисти також  мають вагомі досягнення. Серед яких, нагорода глядацьких симпатій, автоматичне потрапляння до фіналу та ще багато інших відзнак. Про які стане відомо після офіційного оголошення результатів. А поки голосування триватиме, тож підтримуйте наших артистів!