Шановні жительки Заборольської ОТГ!

Дата: 11.05.2019 14:19

Від щирого серця вітаємо вас зі святом - Днем матері! Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіху своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину. Немає людини ближче і рідніше!

Дорогі та рідні Мами!

Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашому дому!

З повагою – Заборольський сільський голова Валерій Боярський, заступник голови Заборольської об’єднаної територіальної громади Марія Якубовська, в.о. старости Одерадівського старостинського округу Анатолій Ковальчук, в. о. старости Шепельського старостинського округу Леся Новосад, депутатський корпус, виконавчий комітет громади.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)