У Заборолі відбулися «Старти надій» (фото)

Дата: 10.05.2019 15:05

Змагання проходили на сільському стадіоні серед учнів 5- 7-х класів  навчальних закладів Заборольської ОТГ. У заході  взяли участь 4  команди.

Програма змагань включала в себе 6 видів спорту, а саме: біг, стрибок у довжину з розбігу, метання м’яча , піднімання тулуба в сід.

Перед стартом усіх учасників привітав начальник гуманітарного відділу Заборольської сільської ради Олександр Томаченко.

Нагороди з рук директорки Заборольської ЗОШ Ірини Приймачук отримали найкращі наші спортсмени.

За підсумками результатів змагань (загальнокомандний список). Перемогу отримала команда школярів «Забороль-І», срібло вибороли Шепельські спортсмени, а бронзу – інша команда Заборольських учнів.

Вітаємо переможців та призерів в окремих видах програми.