У Богушівському лісі вшанували пам`ять загиблих воїнів у Другій світовій війні (фото)

Дата: 08.05.2019 15:38

Сьогодні, 8 травня,  у Заборольській громаді в День пам’яті та примирення місцеві жителі, окремі депутати, члени виконкому, школярі та інші поклали квіти на могили воїнам, що загинули у Другій світовій війні на території громади.

Отець Олександр на місці захоронення відслужив панахиду. Звертаючись  до присутніх, він заявив, що у ці пам’ятні дні потрібно у своїх молитвах згадавути про людей, які віддали своє життя за спільне прагнення до свободи.

Очільник Заборольської громади Валерій Боярський у своєму виступі згадав про подвиг ветеранів, які загинули у бою, подякував місцевим жителям, які доглядають за могилами.

Екскурс в історію для присутніх провів вчитель історії Заборольської ЗОШ Геннадій Баюк.

Місцеві розповідають, що колись у цьому лісі під час війни знаходився військовий польовий госпіталь, де лікували поранених солдатів. Жителі й до нині доглядають могили захисників, серед яких є люди різних національностей. На пам’ятному знаку викарбувані їх імена. Кожного року сюди приходять небайдужі люди, аби вшанувати світлу пам'ять борців з нацизмом.