Привітання до Дня народження головного спеціаліста відділу бюджету та фінансів сільської ради Вікторії Волосовець

Дата: 07.05.2019 14:05

Команда Заборольської сільської ради щоро вітає з Днем народження  професійну, доброзичливу, чуйну, добру й уважну людину, колегу, що сумлінно й старанно відноситься до своєї роботи.

Шановна Вікторіє Миколаївно! Бажає Вам міцного здоров’я, щастя , яскравих барв життя, тільки радісних емоцій, добрих друзів, гарних новин та чудового настрою на кожен день.

З найкращими побажаннями, Заборольський сільський голова Валерій Боярський, начальник відділу фінансів та бюджету  сільської ради Вікторія Нечипорук, колеги з роботи, друзі.