A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

Великодній вікенд у Заборольській громаді (фото)

Дата: 02.05.2019 09:22
Кількість переглядів: 1074

29 та 30 квітня у громаді пройшли урочисті заходи, зокрема, зі святом місцевих жителів вітали вихованці недільної школи гурту "Живе джерело" у церкві Собор Пресвятої Богородиці села Забороль, колектив «Руса коса», дует «EUPHORIA» та інші . Окрім цього було багато святкових розваг для дорослих та дітей.

Креативні та творчі організаторки села Забороль Ірина Матвійук та Ярина Бойчук придумали чудове свято, правда, погода трохи втрутилася у святкові плани організаторів, але чудовий настрій і святкова атмосфера, що того дня була на святі розігнала сірі хмари і не зіпсувала настрій.

До слова, вони активно запрошували усіх охочих відвідати захід: розклеїли афіші, опублікували оголошення у мережі. Урочисті події із традиціями, веснянками, гаївками, святковою фотозоною, розіграшем призів та дискотекою та багато інших сюрпризів, чекали того дня на відвідувачів.

І свято, як кажуть, вдалося. Повний аншлаг протягом двох днів у різних локаціях, зокрема, в Будинку культури села Забороль, де зараз проходить ремонт приміщення.

Важка організаторська праця лягла на тендітні плечі Ірини Матвійчук та Ярини Бойчук. Молоді талановиті професіонали організували чудове свято, де було багато веселощів та розваг. У розмові вони – трохи втомлені але щасливі, вдячні спонсорам, друзям, артистам, глядачам за допомогу та підтримку в організації свята.

Так, майбутнє громади – за небайдужими місцевими активістами. Адже  активна позиція, цілеспрямованість, бажання реалізувати той чи інший проект можуть дати неочікуваний, бажаний результат. 

А скільки емоцій, цікавих думок  з їхнього боку. І це засвідчує небайдужість  людей, які справді переживають за те, яким буде громадське, соціальне, культурне  середовище, часткою якого вони, зрештою, і є.v

Фото: соціальні мережі та Сергій Матвійчук.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора