У Боголюбах обговорили співпрацю громади з районним інклюзивно-ресурсним центром

Дата: 19.04.2019 14:51

Вчора, 18 квітня, у приміщенні загальноосвітньої школи села Боголюби відбулася робоча зустріч керівників закладів освіти Заборольської громади, де обговорювали  завершення навчального року  та співпрацю з інклюзивно-ресурсним центру Луцької районної ради.

За словами начальника гуманітарного відділу Заборольської ОТГ Олександра Томаченка, під час робочої наради освітяни громади обговорили не тільки поточні питання, але й разом з директором інклюзивно-ресурсного центру –Юрієм Туровським напрацювали план дій та співпраці з освітньою установою для особливих дітей.