У Заборолі відбулося "велике громадське прибирання" (фото)

Дата: 11.04.2019 17:14

До впорядкування сільської території долучилися місцеві жителі та школярі загальноосвітньої школи.

Долучитися до толоки запропонував у мережі місцевий настоятель та депутат сільської ради Віталій Антонюк.

Усі вони разом прибрали сільські вулиці,  звільнили сільський  парк, бо саме так місцеві називають цю територію, від торішнього листя, розчистили зрослі, зібрали десятки мішків сміття, яке залишили після себе люди.

«Від імені усіх жителів Забороля щиро дякую усім активістам та школярам, які працювали та долучилися до благоустрою села і власним прикладом показують усім мешканцям як треба дбати про порядок та чистоту на вулицях» наголосив Заборольський сільський голова Валерій Боярський.