У Заборолі оновили шкільний стадіон

Дата: 09.04.2019 12:16

Донедавна шкільний спортивний стадіон у селі Забороль перебував у незадовільному стані.

Будівельники грейдером вирівняли площу, завезли піску, ґрунту, удобрення для придбаного насіння газонної трави, яку після усіх робіт нещодавно посіяли на шкільному стадіоні Заборольської ЗОШ І-ІІІ ступенів. З сільського бюджету на цей проект було виділено 241879,94 грн.

«Важливо, що шкільний стадіон ми намагалися зробити сучасним, враховуючи реальні потреби і побажання спортсменів. Отож є всі передумови, що в майбутньому тут будуть проводити ключові спортивні заходи Заборольськоїгромади», -наголосив очільник громади Валерій Боярський.