Привітання з нагоди Дня народження начальника гуманітарного відділу Заборольської ОТГ Олександра Томаченка

Дата: 16.04.2019 09:41

Сьогодні своє особисте свято відзначає начальник гуманітарного відділу Заборольської об’єднаної територіальної громади Олександр Томаченко.

Шановний Олександре Володимировичу!Прийміть щиросердечні привітання від усієї команди Заборольської громади. Ви справжній професіонал своєї справи, що завжди сповнений ідей та енергії для втілення їх у життя. Ви уважний, оптимістичний, керівник та науковець, що вже досяг поваги, успіху та визнання.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіху, добробуту, добра, радості, любові, щастя, хорошого настрою! З Днем народження!

З повагою, Заборольський сільський голова Валерій Боярський, заступник голови громади Марія Якубовська, в. о. старости Одерадівського старостинського округу Анатолій Ковальчук, в.о. старости Шепельського старостинського округ Леся Новосад, депутатський корпус громади, члени виконавчого комітету сільської ради, та колеги з роботи!