A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

Дайджест новин з місцевих бібліотек: у Заборолі долучилися до Всеукраїнського тижня дитячого читання

Дата: 04.04.2019 11:27
Кількість переглядів: 182

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, який традиційно проходить на весні. У Заборолі було проведено ряд цікавих заходів сільським бібліотекарем Зіненко Г.В. спільно зі шкільним бібліотекарем Каращук Р.Ф.

Зокрема, інтелектуальна вікторина для учнів 10 класу: "Книгу читай - розуму набирай".

Пізнавальна година для учнів 8 класу під назвою: "Цікаві знахідки". Діти навчились працювати з довідковою літературою, дізнались про будову книги, з яких розділів може і повинна складатися будь-яка навчально-пізнавальна література.

Практичне заняття, для учнів 1 класу, "Сторінками шкільного підручника"  дітям розповідали як правильно використовувати підручник та на, що найбільше звертати увагу.

Гра-конкурс: "Герої книг очима дітей". Розв'язування інтелектуальних завдань. (9-Б клас)

Посвята у читачі першокласників. Захід: "Ключі від бібліотеки", який спрямований на підвищення інтересу до читання та до книги в цілому, підготували учні 9-Б класу та шкільний бібліотекар Каращук Р.Ф.

До першачків завітали різні казкові герої: Бібліознайко, Баба-Яга, Королева Книг, Буратіно, Листоноша, Книжечка, Лікар Айболить, Хлопчик-розбишака, які розказали учням, як правильно зберігати книги, загадали багато загодок з українських народних казок, а також вручили правила користування підручниками. Було весело та цікаво не тільки маленьким глядачам, а й учителям. Артисти молодці!!!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора