Повідомили, як працюватиме відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Луцької РДА

Дата: 05.04.2019 17:22

Шановні виборці Луцького району!

Повідомляємо, що з метою забезпечення своєчасного виготовлення списків виборців для проведення повторного голосування з виборів Президента України 21 квітня 2019 року відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Луцької райдержадміністрації Волинської області буде працювати 6, 7, 13, 14, 20, 21 квітня 2019 року.

Графік роботи: 6, 7, 13, 14, 20 квітня 2019 року з 9.00 год. до 17.00 год. (без обідньої перерви),                   21 квітня 2019 року з 8.00 год. до 20.00 год. (без обідньої перерви),  адреса: 43001, Волинська обл., м.Луцьк, вул.Ковельська, 53, каб. 201, тел. (0332) 72-51-97.

З метою підвищення якості і достовірності списків виборців запрошуємо Вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Звертаємо Вашу увагу, що із заявами про тимчасову зміну місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси можна звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Луцької райдержадміністрації Волинської області до 15 квітня 2019 року включно.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату

Луцької райдержадміністрації Волинської області