Привітання до Дня народження в.о. старости Одерадівського старостинського округу Анатолія Ковальчука

Дата: 08.04.2019 11:04

Сьогодні, 8 квітня, свій День народження відзначає в. о. старости Одерадівського старостинського округу Анатолій Михайлович Ковальчук!

Шановний Анатолію Михайловичу! Прийміть сердечні привітання з нагоди вашого особистого свята! Нехай практичний досвід, мудрість та виваженість і надалі сприятимуть успішній роботі! Бажаємо багато ідей і сил для їх реалізації!

Нехай кожен день буде сповнений радістю, що супроводжує в усіх справах, удачею і реалізацією довгоочікуваних задумів. Здоров'я і прекрасного настрою.

З найкращими побажаннями, Заборольський сільський голова Валерій Боярський, депутатський корпус громади, члени виконавчого комітету сільської ради, колеги та односельчани!