Департамент агропромислового розвитку Волинської ОДА інформує сільгоспвиробників

Дата: 05.04.2019 13:45

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації інформує  керівників сільськогосподарських, фермерських господарств,  фізичних осіб-підприємців про те, що обласна комісія з питань пільгового кредитування з 04 квітня 2019 року розпочала прийом заявок та пакетів документів на часткове відшкодування відсотків за залученими кредитами відповідно до пункту 8 постанови КМУ від 29.04.2015 №300 (зі змінами).

Форма заявки та письмового зобов’язання додаються. Їх звантажити можна, натиснувши на відповідний файл. Документ_1; Документ_2;