В Заборолі стартував новий футбольний сезон кубку Федерації Луцького району

Дата: 01.04.2019 15:38

На сільському стадіоні в Заборольській ОТГ розпочався передсезонний турнір під егідою Федерації футболу Луцького району «Кубок ВолиньSport-2019».

Відтак, наша команда вже  у першому поєдинку перемогла суперників з Баєва. Про це повідомляється на сторінці ФК Забороль у Facebook.

-Матч «АСК ЗАБОРОЛЬ - УКРАЇНА (БАЇВ)» завершився перемогою нашої команди з рахунком - 5 : 1. Голи забили - Кушнір Петро - 3,Чоп Сергій, Ткаченко Сергій. Вітаємо команду з вдалим початком.Дякуємо за підтримку голові Заборольської ОТГ Валерію Боярському, титульному спонсорові "Метал-Альянс"  вболівальникам. Рухаємося далі, - йдеться у повідомлені.