У Заборолі відбулося методичне об’єднання вчителів початкових класів

Дата: 01.04.2019 14:52

Нещодавно на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Забороль відбулося   засідання ММО вчителів початкових класів за темою «Розвиток критичного мислення  як один  із наскрізних завдань навчально-виховного процесу у початковій школі». Присутні мали змогу   відвідати урок літературного читання у 2 класі, який провела класовод Кучер К. П.. А також взяти участь у майстер-класі   «Використання методів та прийомів розвитку критичного мислення у навчально-виховному процесі початкової школи», що був організований класоводом 3 класу Грисюк Т. І.

В процесі роботи вчителі прийшли до висновку, що успішність і ефективність формування компетентностей молодших школярів залежать від форм і методів організації навчально-виховного процесу. Пріоритетними в цьому сенсі є технології  розвитку критичного мислення, які забезпечують активні форми діяльності учнів, залучають їх до творчого процесу пізнання, дослідження проблем, формування власної думки та самореалізації, а також допомагають готувати дітей нового покоління, які вміють розмірковувати, спілкуватися, чути та слухати інших. Також важливо, що  при їх  запровадженні  знання засвоюються набагато краще. Адже інтерактивні методики розраховані не на запам’ятовування, а на вдумливий, творчий процес пізнання світу, на постановку проблеми та пошук її вирішення. Тому вчителю так важливо використовувати технологію розвитку критичного мислення, починаючи уже з 1 класу.