Привітання з нагоди Дня народження головного спеціаліста відділу фінансів та бюджету сільської ради Катерини Бакун

Дата: 28.03.2019 09:30

З цієї приємної нагоди щиросердечно вітаємо приємну, чуйну, надзвичайно відповідальну Катерину Бакун з Днем народження. Бажаємо й надалі залишатися такою енергійною і невтомною, завзятою, працьовитою, активною, з світлою душею, щирим та щедрим на добро серцем.

Нехай завжди здійснюються мрії та задуми, щастя, здоров’я, радості та всіляких гараздів.

З найкращими побажаннями, Заборольський сільський голова Валерій Боярський, начальник відділу фінансів та бюджету  сільської ради Вікторія Нечипорук, колеги з роботи, друзі.