Привітання до дня народження головного спеціаліста гуманітарного відділу громади Світлани Васильчук

Дата: 27.03.2019 09:19

Шановна Світлано Ярославівно! Прийміть щиросердечні привітання з нагоди вашого особистого свята. Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, вірних та надійних друзів!

З найкращими побажаннями, Заборольський сільський голова Валерій Боярський, начальник гуманітарного відділу громади Олександр Томаченко та колеги з роботи.