У Сьомаках діти самотужки прибрали зупинку в селі

Дата: 25.03.2019 14:14

Прийшла весна, після того як зійшов сніг навколо з’явилися купи сміття, які лишили після себе люди.  В селах нашої громади вже повним ходом стартував благоустрій територій.

Місцева дітвора дослухавшись до настанов дорослих вирішила прибрати зупинку у своєму селі, якою щодня, до слова, користуються десятки пасажирів.

-Кожного разу, коли їду на роботу, й бачу розкидане сміття,  не розумію людей, що смітять,- розповідає місцева жителька Лариса Бігун,- ми ж, ніби, хочемо стати європейською країною, а тут таке. От якось до дітей звернулася з пропозицією прибрати нашу сільську зупинку після занять в школі. Вони довго не думали - взялися до роботи. І от маємо гарний результат – чисто й гарно тепер на нашій зупинці.

Отож, школярі взялися до роботи: позбирали сміття, навколо, принесли з дому імпровізований смітник, квіти, які посадили біля зупинки.

Результат радує усіх дорослих, які пишаються такими свідомими юними односельчанами.

Шановні жителі громади, долучайтеся до прибирання територій у вашій громаді. Пам’ятайте, що чисто там, де не смітять!

На фото: Максим Андрійчук, Юля Виноградова та Ангеліна Богута.