У Заборолі відбувся волейбольний турнір імені Веніаміна Шнайдера

Дата: 24.03.2019 11:56

У неділю, 24 березня, в спортивному залі школи села Забороль відбувся волейбольний захід імені Веніаміна Шнайдера, спортсмена, тренера місцевої волейбольної команди.

Спортивне свято, що присвячене відомому та активному односельчанину, проводиться вже другий рік поспіль. У 2017 році його ініціатором став вчитель фізкультури Заборольської ЗОШ  Віктор Калюх.

Відтак, окрім місцевих спортсменів, які боролися за перемогу, на турнір до Заборольської громади приїхали команди з сусідніх сіл Підгайці, Чаруків.

У спортивних поєдинках визначився абсолютний переможець – команда з села Забороль. Срібло здобули чуруківські спортсмени, бронзу – підгайцівські. Четверте місце посіла шкільна команда села Забороль.

-Ми активно підтримуємо та намагаємося розвивати спорт у нашій громаді,- відзначив голова Заборольської ОТГ Валерій Боярський.- Волейбольний турнір імені Веніаміна Шнайдера – чудова громадська ініціатива, яка об`єднує місцевих жителів, спортсменів з інших громад.