A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

У Шепельському та Одерадівському старостинських округах відзвітував голова Заборольської ОТГ

Дата: 19.03.2019 06:56
Кількість переглядів: 507

У неділю, 17 березня, відбувся звіт Заборольського сільського голови Валерія Боярського про діяльність Заборольської сільської ради за 2018 рік.

В рамках робочих зустрічей очільник громади, в. о. старости Шепельського старостинського округу Леся Новосад, в. о. старости Одерадівського старостинського округу Анатолій Ковальчук начальник відділу фінансів Заборольської сільської ради Вікторія Нечипорук та начальник відділу земельних ресурсів з питань житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Заборольської  громади Світлана Романовська, секретар сільської ради Олена Стефанська, місцеві депутати зустрілися з жителями сіл Заболотці, Охотин, Шепель, Одеради, Сьомаки. Усі вони детально та фахово відповідали на запитання присутніх жителів громади.

-Сьогодні в Шеплі ми усі разом дійшли спільної згоди з приводу важливого питання, що не один рік турбувало батьків дошкільнят. На зборах громади батьки погодилися возити своїх дітей до Одерадівського дошкільного закладу. Тепер будемо працювати, щоб з початку нового навчального року шепельські діти змогли відвідувати садочок. Там є усі необхідні умови для дітей,- зазначив голова громади.

В Одерадівському старостинському окрузі ми  спілкувалися з людьми кілька годин. Переконаний, що знайшли спільну думку з приводу важливих для них проблем, а саме - освітлення та ремонту доріг, водонапірних башень, вивозу сміття, благоустрою сіл старостинського округу, маршрутного перевезення. У кожному нашому селі є схожі проблеми, але поки у нас немає фінансової спроможності вирішити їх відразу,- підсумував візит керівник Заборольської ОТГ.

В Шеплі, на зустріч прийшли близько 30 місцевих жителів, яким було цікаво дізнатися що змінилося за минулий рік. Найчастіше люди запитували про освітлення та ремонт доріг, вивіз сміття, виховання дітей дошкільного віку.

В Одерадах та Сьомаках прийшло на зустріч найбільше людей, які хотіли почути про діяльність своєї громади у 2018 році, про робочі плани на поточний рік.

Варто відзначити, що усі зустрічі із  місцевими жителями заплановані на вихідні, у вечірній та денний час, аби якомога більше людей змогли прийти та послухати звіт, задати свої запитання голові громади, в.о. старости, працівникам сільської ради. 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора