В Одерадах та Шеплі шукали юні таланти

Дата: 06.03.2019 11:06

Вчора, 5 березня, на теренах громади стартував територіальний огляд-конкурс художньої самодіяльності учнів закладів загальної середньої освіти “Дивосвіт дитячих талантів”. Захід відбувся в навчальних закладах сіл Одеради та Шепель Заборольської ОТГ.

Конкурс проводиться для патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, для активної участі в гуртках художньої самодіяльності, для підтримки й розвитку талантів  юних дарувань.

Окрім цього, 12 березня 2019 року відбудеться звітний концерт учасників художньої самодіяльності, учнів закладів загальної середньої освіти “Дивосвіт дитячих талантів”  сіл Забороль та Боголюби. Організатори запрошують усіх прийти та підтримати учнівські таланти.

Шепель

Одеради