У Заборольській громаді підписали угоду про співпрацю з інклюзивно-ресурсним центром Луцької райради

Дата: 04.03.2019 17:07

Документ підписано у п’ятницю, 1 березня, він стосується співпраці між Заборольською сільською радою та комунальним закладом «Інклюзивно-ресурсний центр Луцької районної ради».
Підписав документ та зустрівся з директором інклюзивно-ресурсного центру Юрієм Туровським - начальник гуманітарного відділу Заборольської сільської ради Олександр Томаченко, обговоривши майбутню співпрацю громади, з новоствореною освітньою установою.

Нагадаємо, що інклюзивно-ресурсні центри створені, для забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами здобувати дошкільну та загальну середню освіти.

На базі закладу діткам та їх батькам надаватимуть психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові та інші послуги, які навчаються в закладах дошкільної, загальної середньої, професійної освіти, або не відвідують заклади освіти.
 КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр Луцької районної ради» знаходиться за адресою: вулиця Шкільна 24, с.Підгайці, Луцький район. Телефон для довідок: 0682751051.