A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

18 позачергова сесія Заборольської ОТГ: депутати дали згоду прийняти у власність громади приміщення районної спортшколи

Дата: 01.03.2019 12:13
Кількість переглядів: 586

В четвер, 28 лютого, в приміщенні Заборольської сільської ради відбулася 18 позачергова сесія громади. Варто відзначити, що це перше засідання колегіального органу в 2019 році.  

На порядку денному 102 важливих питання. Переважна більшість з них – земельні та окремі клопотання громадян, що надійшли у міжсесійний період.

Отож, на сесії депутати прийняли кілька важливих для громади рішень. Зокрема, заслухали звіт Заборольського сільського голови Валерія Боярського за 2018 рік.

Більшістю голосів  обранці внесли зміни до Програми  соціально – економічного розвитку Заборольської сільської ради на поточний рік, обговорили та вирішили придбати для громади, в перспективі, новий шкільний автобус, завершити реконструкцію цокольного приміщення Боголюбської школи під гімнастичний зал та творчі майстерні.

 Також учасники сесії дискутували з приводу внесення змін до рішення сільської ради від 21 грудня 2018 року №17/10 «Про сільський бюджет на 2019 рік.

Окрім цього, на порядку денному було важливе питання, а саме: «Про надання згоди на прийняття у власність територіальної громади Заборольської сільської ради будівлі дитячо-юнацької спортивної школи та земельної ділянки спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району Волинської області».

Насправді, вже не перший день обговорюється доля районної спортшколи, яка через брак коштів у районному бюджеті лишилася на межі закриття. Сільські депутати після тривалих обговорень, консультацій та дискусій вирішили дати згоду прийняти на баланс спортивну установу.

-Я говорила з людьми у своєму окрузі, питала, що вони про це думають, чи згодні, чи відвідують їх діти ту спортивну школу, чи потрібна така установа в громаді. І більшість жителів підтримують таку ініціативу, бо багато наших дітей ходять туди займатися спортом,-  висловила позицію жителів Великого Омеляника депутатка Ірина Хомутова.

На позачерговій сесії  мало розглядатися питання про об’єднання з Воютинською сільською радою, однак у переддень сесії на засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад сільської ради було прийнято рішення та рекомендовано зняти дане питання з розгляду. Оскільки, згідно статті 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» добровільно приєднатися до вже діючої ОТГ, визнаної спроможною, має право суміжна сільська територіальна громада, яка відповідно до перспективного плану формування територій області, належить до цієї ОТГ. Відомо, що село Воютин, за такими планом, має об’єднуватися із Торчинською громадою.

Депутати  дали зелене світло Програмі підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на території Заборольської сільської ради на 2019-2020 роки.    

Також обранці громади виділили кошти для розроблення генерального плану села Богушівка Луцького району Волинської області.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора