Вітаємо Новосад Лесю Степанівну та Новосада Леоніда Миколайовича з річницею весілля

Дата: 15.02.2019 12:34

Сьогодні, в такий чудовий день вітаємо Лесю Степанівну та її чоловіка Леоніда Миколайовича з чудовим ювілеєм — золотим весіллям. Мало хто може похвалитися тим, що дійшов до цієї позначки. Ви півстоліття прожили в любові та злагоді. Хоч життєвий шлях не був легким, хоч довелося пройти через безліч труднощів, але випробування не зломили вашу любов і прихильність один до одного. Ви зуміли зберегти своє почуття у всіх випробуваннях, виростили своїх дітей гідними людьми, ділилися з іншими своїм життєвим досвідом і допомагали тим, хто просив про допомогу.
Бажаємо щастя, здоров’я на довгі роки. Нехай кожен день вашого життя буде світлим і радісним. Залишайтеся такими ж люблячими і надалі!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)