Візьмуть чи не візьмуть спортивну школу на баланс у Заборольській громаді? Остаточне рішення буде прийняте на сесії.

Дата: 24.01.2019 15:09

Цього тижня у волинському медійному просторі пролунало багато думок та коментарів з приводу ситуації, що склалася із майбутнім фінансуванням ДЮСШ Луцького району. Зокрема, представники ЗМІ  писали, про те, хто візьме на баланс приміщення районної спортивної  школи.

Заборольський сільський голова Валерій Боярський висловив свою думку  з приводу цієї ситуації.

-Ми розуміємо важливість цього питання. Однозначно, спортивна школа має функціонувати, адже спорт - важлива запорука здоров’я наших дітей та гарного самопочуття кожного з нас. Своє остаточне рішення Заборольська громада скаже на сесії, яка відбудеться  у лютому,- розповів очільник громади.- Та спочатку  ми зважимо свої фінансові можливості, почуємо позицію кожного сільського депутата, обраного жителями нашої громади.  Територіально - школа знаходиться між нашою ОТГ та містом, там також займаються наші діти. Приміщення знаходиться у хорошому  стані. Але, до фінансування цієї установи мають також долучити й інші громади.  На сьогоднішній день ми збираємось з депутатами й обговорюємо це питання. Чергова зустріч відбудеться цього тижня.