Шановні жителі Заборольської громади!

Дата: 28.12.2018 01:37

Щиро та сердечно вітаємо вас з прийдешніми Новорічно – Різдвяними святами!

Завершується черговий рік, що приніс нам чимало різних подій. Відтак, в Новому році хочеться побажати всім вам швидко забути все погане, захопити лише позитив. Все можна зробити, всього досягти, аби було бажання, здоров’я, стабільність в країні та - мир.  Хай цей рік принесе кожному в дім та життя - лише добро. Бажання жити і творити, працювати, насолоджуватись життям. Нехай у ті святкові години та дні поруч з вами будуть ваші рідні та близькі, адже усмішки наших дітей й онуків здатні розтопити увесь негатив забути всі негаразди.

Хай у прийдешньому році у всіх ваших родинах  не буде  розчарування і неприємностей. Родинного затишку, нових досягнень, нових успіхів!

З найкращими побажаннями – Заборольський сільський голова Валерій Боярський, заступник голови Заборольської сільської ради Марія Якубовська, в.о. старости Одерадівського старостинського округу Анатолій Ковальчук, в. о. старости Шепельського старостинського округу Леся Новосад, депутатський корпус, виконавчий комітет громади.