A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
Волинська область, Луцький район

Про скликання сімнадцятої сесії сільської ради сьомого скликання

Дата: 11.12.2018 14:05
Кількість переглядів: 342

Відповідно до п.8 ч.3 статті 42, п. 5, п.10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати шістнадцяту  сесію сільської ради сьомого скликання  21 грудня  2018 року о 14.00 год. з таким порядком денним:

 1. Про затвердження Програми  соціально – економічного розвитку Заборольської сільської ради на 2019 рік.
 2. Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Заборольської сільської ради на 2019 рік.
 3. Про затвердження  Програми розвитку водопровідного та каналізаційного господарства Заборольської сільської ради 2019 рік.
 4. Про затвердження Програми підтримки комунального підприємства «Забороль» на 2019 рік.
 5.  Про затвердження Програми підтримки первинної медицини та її профілактичної спрямованості в Заборольської сільській раді на 2019 року.
 6. Про затвердження Програми розвитку галузі культури  на період 2019 - 2023 роки  Заборольської сільської ради.
 7. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Заборольської сільської ради 2018-2020 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 22 грудня 2017 року № 8/3.
 8. Про затвердження Положення про надання одноразової матеріальної  допомоги  на поховання громадянам Заборольської сільської ради Луцького району Волинської області.
 9. Про сільський бюджет на 2019 рік.
 10. Про затвердження Положення про резервний фонд сільського бюджету

на 2019 рік.

 1. Про затвердження структури виконавчих органів сільської ради.
 2. Про затвердження Положення про матеріальне заохочення працівників Заборольської сільської ради.
 3. Про встановлення надбавки за вислугу років Боярському В.Ф.
 4. Про преміювання сільського голови.
 5. Про вступ до Асоціації об’єднаних територіальних громад.
 6. Про  встановлення лімітів автомобільного палива для службових автомобілів.
 7. Про розміщення тимчасово вільних коштів сільського бюджету на вкладних (депозитних)рахунках у банку.
 8. Про передачу автомобіля-сміттєвоза в господарське відання комунальному підприємству «Забороль».
 9. Про продовження терміну дії контракту.
 10. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих в міжсесійний період.
 11. Про затвердження плану роботи сільської ради на І півріччя 2018 року.
 12. Про скасування рішень Заборольської сільської ради 28.11.2018 року № 15/25 та Боголюбської сільської ради від 07.04.2016 року № 9/12.8.
 13. Про надання до дозволу на розроблення детального плану території земельних ділянок в с. Богушівка (Семенюк В.Л.).
 14. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Забороль (Фролов Я.В.).
 15. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабіну Михайлу Павловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 16. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Герасимовій Людмилі Олексіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 17. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Боруцькому Андрію Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 18. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стризі Сергію Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 19. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Малахову Віктору Вікторовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 20. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Личу Віталію Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 21. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабіну Михайлу Павловичу для ведення особистого селянського господарства.
 22. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Паюку Володимиру Володимировичу  для ведення особистого селянського господарства.
 23. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Личу Віталію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.
 24. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабіну Михайлу Павловичу для індивідуального садівництва.
 25. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Горайчуку Юрію Івановичу для індивідуального садівництва.
 26. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ярощуку Сергію Олександровичу для індивідуального садівництва.
 27. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ярощук Світлані Валентинівні для індивідуального садівництва.
 28. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вальчук Ніні Іванівні для індивідуального садівництва.
 29. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вальчуку Миколі Валентиновичу для індивідуального садівництва.
 30. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Михиринському Андрію Андрійовичу для індивідуального садівництва.
 31. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Прокопець Вікторії Вікторівни  для індивідуального садівництва.
 32. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гапяк Леонтій Володимирович  для індивідуального садівництва.
 33. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Паюку Володимиру Володимиру для індивідуального садівництва.
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Косаруку Петру Васильовичу для індивідуального садівництва.
 35.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Суркову Павлу Олександровичу для індивідуального садівництва.
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Даражі Олександру Григоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пономарьовій Наталії Леонідівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пономарьову Андрію Валентиновичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коляді Ростиславу Дмитровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рожку Олександру Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пасічко Ларисі Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Касякіну Ігорю Петровичу для ведення особистого селянського господарства.
 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Литвинюку Володимиру Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 44. Різне.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь