З літаків скидають вакцину для диких тварин

Дата: 18.12.2018 12:36

Луцьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області повідомляє, що відповідно до виконання «Програми боротьби зі сказом на території України в 2018 році» протягом грудня місяця 2018 року на території Луцького району планується проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу шляхом розкидання брикетів вакцини із залученням авіатранспорту  (літака АН-2).

Приманка вакцина є безпечною для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів 3-5 сантиметрів із запахом м’ясокісткового борошна. Прохання до мешканців району з розумінням відноситись до даного заходу, та при виявленні приманок не брати їх руками, не переносити, не руйнувати.