Високі нагороди знайшли своїх власників

Дата: 10.12.2018 23:10

Минулого тижня в районному будинку культури відбулись  урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. Участь в урочистих заходах взяли очільники Луцького району, депутати районної ради,  сільські та селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради, сільських та селищних рад, представники трудових колективів та громадськість району.

Того дня, кращих представників органів місцевого самоврядування відзначили почесними грамотами та подяками районної ради та районної державної адміністрації.

Серед нагороджених й наша колега – начальник відділу земельних ресурсів з питань житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Заборольської сільської ради Світлана Романовська, яка отримала почесну нагороду з рук голови Луцької райдержадміністрації Тараса Яковлева.

Щиро вітаємо Світлану Леонідівну із заслуженою відзнакою.

Фото з сайту Луцької районної ради.