В Заборольському садочку вихователі покращували свої знання

Дата: 06.12.2018 17:07

Вчора  в Заборольському ЗДО «Зернятко» відбулося засідання школи молодого педагога на тему: «Мовний компонент дошкільної освіти». Про це повідомляють у гуманітарному відділі громади.

В рамках засідання педагоги мали змогу відвідати заняття, підготовлені вихователями нашого дошкільного закладу.

На засідання було запрошено працівників з інших закладів району,  молодих спеціалістів установ. Присутні ознайомилися  з досвідом роботи заборольських фахівців.

Під час практичного заняття «Подорож містом Світлофорика»    учасники школи молодого вихователя дізналися від  Тетяни Стаднік, як потрібно знайомити дітей  з правилами дорожнього руху.  Про ефективні методи і прийоми у роботі розповіли під час своїх доповідей вихователі Олена Савлук («Базовий компонент мовленнєвого розвитку дітей») та Алла Яручик («Теоретичні засади навчання дітей рідної мови. Вимоги до організації і проведення мовленнєвих занять»).