На території громади відремонтують кілька сільських вулиць.

Дата: 26.11.2018 13:51

Відтак, вже пройшов тендер, є переможець на ремонт вулиці Степової в селі Шепель, для цього з бюджету громади виділено 700 тисяч гривень. Якщо погодні умови дозволять – зовсім скоро розпочнуться роботи. Наступний пункт: поточний ремонт вулиці Дубової у Великому Омелянику, вартує 200 тисяч  гривень гаманцю громади. Для вулиці Шкільної  в Сьомаках – проектно-кошторисна документація вже проходить експертизу.

-В кожному селі громади потрібно відновлювати дороги, але все відразу зробити неможливо. Кожного року ми в громаді робимо близько 3-5 кілометрів нової дороги. Поступово, крок за кроком, будемо прокладати дороги, але все залежить від доходів сільського бюджету,- зауважив Заборольський сільський голова Валерій Боярський.

Фото ілюстративне.