A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
Волинська область, Луцький район

Увага! Скликання сесії

Дата: 26.11.2018 12:09
Кількість переглядів: 436

УКРАЇНА

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

ЗАБОРОЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

23 листопада  2018 року                     с. Забороль                                  № 90 /1.7

 

Про скликання  позачергової  п’ятнадцятої

сесії сільської ради сьомого скликання

 

 

Відповідно до п.8 ч.3 статті 42, п. 5, п.10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову п’ятнадцяту  сесію сільської ради сьомого скликання  28 листопада 2018 року о 14.00 год. з таким порядком денним:

 1. Про внесення змін до Програми  соціально – економічного розвитку Заборольської сільської ради на 2018 рік, затвердженої рішенням сільської ради від 22 грудня 2017 року № 8/2.
 2. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Заборольської сільської ради 2018-2020 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 22 грудня 2017 року № 8/3.
 3. Про внесення змін до Програми розвитку водопровідного та каналізаційного господарства Заборольської сільської ради 2018 рік, затвердженої рішенням сільської ради від 22 грудня 2017 року № 8/7.
 4. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Заборольської сільської ради на 2018 рік, затвердженої рішенням сільської ради від 22 грудня 2017 року № 8/4.
 5. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року №8/8 «Про сільський бюджет на 2018 рік».
 6. Про затвердження програми зайнятості населення Заборольської сільської ради на 2019-2020 роки.
 7. Про затвердження програми підтримки розвитку галузі агропромислового комплексу на території Заборольської сільської ради на 2019-2020 роки.
 8. Про затвердження програми розвитку освіти на території Заборольської сільської ради на 2019-2023 роки.
 9. Про встановлення вартості харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та дітей у закладах дошкільної освіти.
 10. Про делегування повноважень Луцькій районній раді на 2019 рік з реалізації державних Програм соціального захисту населення.
 11. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих в міжсесійний період.
 12. Про затвердження плану роботи з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.
 13. Про скасування рішення Заборольської сільської ради від 04 липня 2017 року № 12/8 «Про передачу в оренду частини приміщення в селі Тарасове Луцького району».
 14. Про розроблення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
 15. Про делегування функцій замовника реконструкції будинку культури села Забороль Луцького району Волинської області.
 16. Про звернення до Головного управління Держгеокадастру у Волинській області з клопотанням про  передачу у комунальну власність сільської ради земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.
 17. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.
 18. Про придбання в комунальну власність житлового будинку в селі Сьомаки.
 19. Про прийняття в комунальну власність земельної ділянки в селі Сьомаки.
 20. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельних ділянок в с. Тарасове.
 21. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Забороль (Юсюк О.М.).
 22. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельних ділянок в с. Забороль щодо будівництва та обслуговування ковбасного цеху (Забіяка О.В.).
 23. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Забороль (Котюк Д.І.).
 24. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Заболотці (Стельмащук В.М.).
 25. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельних ділянок в с. Забороль щодо будівництва та обслуговування ковбасного цеху (Забіяка Т.Г.).
 26. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Богушівка (Панченко А.М.).
 27. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.
 28. Про придбання в комунальну власність житлового будинку в селі Сьомаки.
 29. Про прийняття в комунальну власність земельної ділянки в селі Сьомаки.
 30. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну часткову власність гр. Лісовик Анастасії Іванівні, Панасюку Леоніду Леонідовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 31. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Пасевич Надії Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 32. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Якубовській Володимирі Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 33. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Бабенку Роману Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 34. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Капітан Зінаїді Іванівні для ведення особистого селянського господарства.
 35. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Марчуку Івану Артемовичу для ведення особистого селянського господарства.
 36. Про скасування рішення Заборольської сільської ради від 06.03.2018 року № 10/63 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2252 га у власність для ведення особистого селянського господарства Голубковій Р.Т.».
 37. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Голубковій Аллі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.
 38. Про скасування рішення Шепельської сільської ради від 18.08.2015 року № 46/14 «Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства».
 39. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кузьмічуку Тарасу Борисовичу для ведення особистого селянського господарства.
 40. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Левчук Наталії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.
 41. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабенку Роману Миколайовичу  для ведення особистого селянського господарства.
 42. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Осипюк Інні Ростиславівні для ведення особистого селянського господарства.
 43. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабичу Олександру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.
 44. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шостаку Миколі Петровичу для ведення особистого селянського господарства.
 45. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мотрунчик Зої Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.
 46. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Белинському Дмитру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.
 47. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сачковській Тамарі Антонівні для індивідуального садівництва.
 48. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Скубі Любові Борисівні для індивідуального садівництва.
 49. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мельничук Наталії Йосипівні для індивідуального садівництва.
 50. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хайбі Тетяні Борисівні для індивідуального садівництва.
 51. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Волос Юлії  Анатоліївні для індивідуального садівництва.
 52. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Баглай Ніні Іванівні для індивідуального садівництва.
 53. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цокала Світлані Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 54. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Романюку Владиславу Андрійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 55. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шевчуку Вадиму Олеговичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 56. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабичу Олександру Борисовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 57. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Федчик Федору Пилиповичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 58. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Волос Юлії  Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 59. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Белинському Дмитру Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 60. Про погодження надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Волос Юлії  Анатоліївні для ведення особистого господарства.
 61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр.Лабану Віктору Леонідовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр.Третяку Юрію Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 63. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Кузьмічук Євгенії Кирилівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кузьмічуку Борису Петровичу для ведення особистого селянського господарства.
 65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Малаховському  Ігорю Феодосійовичу для ведення особистого селянського господарства.
 66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ткаченко Олені Іларіонівні для ведення особистого селянського господарства.
 67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вербицькому Сергію Сергійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Долайчуку Олександру Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Долайчуку Олександру Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.
 70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чікіні Тамарі Петрівні для ведення особистого селянського господарства.
 71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гронь Лілії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства.
 72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Скопюк Юлії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства.
 73. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чікіні Тамарі Петрівні для ведення особистого селянського господарства.
 74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шваліковській Оксані Вікторівні для ведення особистого селянського господарства.
 75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мазурку Василю Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства.
 76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Герасимчуку Олегу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.
 77. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кульбачинському Юрію Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 78. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Близнюку Олександру Вікторовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Годлевському Сергію Сергійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Шваліковськиму Олександру Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр.Миколів Роману Євгеновичу та Табачуку Вячеславу Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Коновалу Івану Анатолійовичу для обслуговування складського приміщення.
 83. Про затвердження детального плану території в с. Забороль Луцького району.
 84. Про затвердження детального плану території в с. Олександрівка Луцького району.
 85. Різне.

 

Сільський голова                                                                          В.Ф.Боярський


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь