У Боголюбському садочку змайстрували будки для чотирилапих мешканців КП «Ласка»

Дата: 26.11.2018 10:04

Проект ініціювали, аби допомогти тваринам без господарів. Нині вони живуть у пункті  при комунальному підприємстві КП «Ласка». Наразі наближається холод і зима, відтак, тваринам потрібен прихисток. Нещодавно в закладі попросили всіх небайдужих допомогти тваринам з житлом, для цього  на кожних вихідних днях влаштовують День волонтера, де кожен охочий може допомогти. Окрім цього, можна самостійно виготовити будку і доставити її на підприємство.

Відтак, до акції долучилися у Боголюбському дошкільному закладі. Діти разом із вихователями та батьками постаралися на славу, змайстрували чудові будки.

В садочку  добросовісно та відповідально поставилися до завдання. Старанно працювали над оздобленням кожної будки.

-Будиночки у нас прикрашені, утеплені, було дуже шкода песиків, тому хотілося їм допомогти і зробити якомога кращий дім,- кажуть працівники дошкільного закладу.

Отож, шановні жителі, якщо ви також бажаєте долучитися до таких чудових акцій, слідкуйте за новинами й оновленнями на офіційній сторінці КП «Ласка» у Фейсбуці. Адже для добрих справ завжди знайдеться час та можливість.