Колектив Народного аматорського театру привіз з конкурсу нагороди

Дата: 19.11.2018 15:04

Народний аматорський театр боголюбського будинку культури під керівництвом Петра Савоша взяв участь в обласному огляді-конкурсі народних театрів, театральних колективів, що присвячений 120-й річниці від дня народження корифея українського театру, народної артистки,  лауреата Державної премії імені Т. Г. Шевченка – Наталії Ужвій.

Про це повідомляє, гуманітарний відділ Заборольської сільської ради. Відомо, що конкурс нещодавно відбувся  у Любомлі. Захід проводився  управлінням культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації та Обласним науково-методичним центром.

Наші артисти привезли з конкурсу такі нагороди: ІІ місце, а також відзнаку за кращу чоловічу роль, яку отримав актор Народного аматорського театру села Боголюби Андрій Шагута.  Аматори  змогли підкорити серця глядачів та членів журі, а передувала цьому досягненню – щоденна, кропітка робота команди.

Щиро вітаємо творчий колектив театру із заслуженими нагородами - вашими здобутками пишається уся наша громада.

Фото з фейсбук-сторінки Будинку культури села Боголюби.