УВАГА! Відділ соціального захисту сільської ради інформує!

Дата: 19.11.2018 10:40

Відділом соціального захисту у справах дітей, сім’ї та молоді Заборольської сільської ради  створюється  банк даних осіб з інвалідністю, що зареєстровані на території сільської ради.

Просимо з’явитися для реєстрації  до Заборольської сільської ради ( адреса с. Забороль , вул. Володимирська,34 А, каб №5) та мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, довідку МСЕК, пенсійне посвідчення.

Додатково  повідомляємо, що мешканці сіл, які зареєстровані та мають дітей з інвалідністю до 18 років просимо зателефонувати до 1 грудня 2018 року в робочі години з 9:00 до 16:00 год. за тел.0958052265 для узгодження списку дітей з інвалідністю для отримання матеріальної допомоги з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)