Шановні працівники сільського господарства, ветерани, дорогі земляки!

Дата: 15.11.2018 11:02

З нагоди прийдешнього свята -  Дня працівників сільського господарства України ми вітаємо усіх, хто працює на землях Заборольської громади.

Шановні аграрії! Завдяки Вам розвивається наша країна, наша громада. Люди мають роботу, а відтак, стабільність!

Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя людей.

Нехай ваші зусилля завжди увінчуються хорошими  результатами. Високих врожаїв, гарної погоди, миру, добра та благополуччя.

З найкращими побажаннями, голова Заборольської сільської ради Валерій Боярський, депутатський корпус та виконавчий комітет громади.