В Сьомаках вітали працівників культури та аматорів сцени (ФОТО)

Дата: 09.11.2018 10:58

Сьогодні - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.  Це свято відзначається щорічно 9 листопада.

З цього приводу, у будинку культури села Сьомаки відбулися урочисті заходи.

Щиросердечно своїх колег привітала завідувачка сектору культури Луцької райдержадміністрації Валентина Зінчук.

Того дня, нагороди, квіти, та щирі слова вдячності з рук керівника Заборольської громади Валерія Боярського, начальника гуманітарного відділу сільської ради Олександра Томаченка отримали директори будинків культури, керівники художніх колективів нашої громади.

Серед усіх нагороджених - Віра Феодосіївна Котлярчук, яка 60 років відроджувала духовні скарби нашого краю, громади, дбала про культурний розквіт своєї Батьківщини, займалася розвитком аматорської творчості.

-Українська культура робить людину особистістю,  формує спільні інтереси у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших,- зазначив у вітальному слові голова Заборольської громади Валерій Боярський.-Тож від усієї душі вдячний вам за збереження і розвиток української культури, невтомний творчий пошук. Здоров’я, добра, миру, благополуччя Вам і Вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги!

Наша громада багата талантами, наші земляки мають шалений творчий потенціал, який  втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їхня самовіддана творча праця  вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.