A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

День спільних дій в інтересах дітей

Дата: 07.11.2018 09:04
Кількість переглядів: 329

В Україні 20 листопада відзначається День спільних дій в інтересах дітей – день прийняття Конвенції ООН про права дитини. Україна ратифікувала зазначену Конвенцію ще у вересні 1991 року. Конвенція базується на чотирьох основних принципах: першочерговість інтересів дитини; забезпечення повноцінного життя та розвитку; залучення до громадського життя; відсутність дискримінації.

     Відповідно до цього, традиційно у районі з нагоди Дня спільних дій в інтересах дітей проведено заходи, спрямовані на ознайомлення дітей з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, формування у них навичок використання отриманих знань при вирішенні реальних життєвих ситуацій та попередження про відповідальність, яку вони несуть при порушенні законів України. На початку листопада відділом соціального захисту, у справах дітей, сім’ї та молоді  Заборольської сільської ради спільно з Службою у справах дітей Луцької РДА, інспектором ювенальної превенції Луцького райвідділу поліції Луцького відділення поліції ГУНП у Волинській області на території Заборольської сільської рад було проведено обстеження  умов проживання  сімей, які перебувають  у складних життєвих обставинах та дітей, що перебувають під опікою. Були роздані подарунки: рюкзаки, шкільні приладдя та солодощі.

Також були роз’яснені права дітей та обов’язки батьків щодо виховання, навчання  та забезпечення дітям належних умов проживання.

 

 

Начальник відділу соціального захисту,

 у справах дітей, сімї та молоді                                                                     Н.М. Пилипюк


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора