Оголошення про проведення іспиту кандидатів на заміщення посади директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Одеради

Дата: 05.11.2018 16:02

07 листопада  2018 року  о 14.30 год  в приміщенні  Заборольської сільської  ради відбудеться  іспит  кандидатів  на  заміщення посади  директора  ЗОШ  І-ІІІ ст. с.Одеради  Заборольської  сільської  ради.

Список  кандидатів  на  посаду  директора  ЗОШ  І-ІІІ ст. с.Одеради

1. КОВАЛЬЧУК  ОЛЬГА  ЮРІЇВНА,  вчитель  географії  ЗОШ  І-ІІІ ст.              с. Одеради.
  2. УГРИНОВИЧ  ТЕТЯНА  ЄВГЕНІЇВНА, заступник  директора  з  виховної  роботи  ЗОШ  І_ІІІ ст. с. Одеради.
  3. ВАСИЛЕНКО  НІНА  ВАСИЛІВНА,  вчитель  історії  ЗОШ  І-ІІІ ст.     с. Забороль.

Склад

конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора  загальноосвітньої

школи І-ІІІ ст. с.Одеради  Заборольської сільської ради.

Голова комісії

Томаченко  Олександр  Володимирович

Начальник гуманітарного відділу Заборольської   сільської ради

Секретар комісії

Прохоренко  Тамара  Петрівна

Головний спеціаліст гуманітарного відділу Заборольської сільської ради

Члени комісії

Якубовська  Марія  Іванівна (за згодою)

Заступник  сільського  голови Заборольської  сільської  ради

Соломіна Тетяна Іванівна (за згодою)

Заступник начальника обласного управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА

Васильчук  Світлана  Ярославівна

Головний спеціаліст  гуманітарного  відділу Заборольської  сільської  ради

Ковальчук  Анатолій  Михайлович (за згодою)

В.о. старости  Одерадівської  територіальної  громади

Котюн  Юлія  Олександрівна (за згодою)

Керуюча  справами, секретар виконавчого  комітету Заборольської  сільської  ради

Берегович  Ольга  Олександрівна (за  згодою)

Депутат Заборольської сільської ради

Киричук  Лариса  Василівна (за згодою)

Учитель ЗОШ І-ІІІ ст. с. Одеради

Тихолаз  Людмила  Володимирівна (за згодою)

Член батьківського комітету  ЗОШ  І-ІІІ ст. с.Одеради

Карась  Жанна  Іванівна  (за  згодою)

Голова Луцької районної  організації Профспілки  працівників  освіти і науки

4.   Оцінювання та підбиття підсумків іспиту

1. Для оцінки знань кандидатів та захисту перспективного плану використовується 100- бальна  система.

Кожна письмова відповідь на питання оцінюється від1до5 балів,  (максимально можливо набрати 25 балів), вирішення ситуаційного завдання  оцінюється від 15 до 25 балів. Оцінка проводиться всіма членами комісії. Члени конкурсної комісії приймають спільне рішення щодо оцінки. Оцінки виставляються на аркуші з відповідями кандидата.

Вирішення  ситуаційного  завдання  оцінюється від 15 до 25 балів.

Окремо оцінюється захист перспективного плану, який може  бути оцінений кожним членом комісії від 30 до 50 балів, після чого визначається середнє значення.

1. Підбиття підсумку здійснюється шляхом додавання балів  за відповіді на питання, вирішення ситуаційного завдання та захист перспективного плану. Максимально можлива кількість набраних балів кандидатами-100 балів. Загальна сума балів заноситься в екзаменаційну відомість та підписується членами комісії.

4.3.         Аркуші з відповідями кандидатів зберігаються разом з іншими матеріалами та документами конкурсної комісії у відповідальної особи за ведення кадрової роботи  у гуманітарному відділі  Заборольської  сільської ради.

4.4.         Кандидати, які набрали загальну суму балів, що не є нижчою 50 відсотків від максимальної суми балів, вважаються такими, що успішно склали іспит.

4.5.         Кандидати, які набрали менше 50 відсотків від максимальної суми балів, вважаються такими, що не склали іспит.

4.6.         Кандидати, які не склали іспит, не можуть бути рекомендовані конкурсною комісією для призначення на посаду директора   загальноосвітньої  школи І-ІІІ ст. с.Одеради  Заборольської сільської  ради.

4.7.         Результати іспиту можуть бути оскаржені в порядку, передбаченому для оскарження рішень конкурсної комісії.

4.8.         Конкурсна комісія, на підставі розгляду поданих документів, результатів іспиту та співбесіди з кандидатами, які успішно склали іспит, на своєму засіданні здійснює відбір кандидатури для заняття вакантної посади та визначає кандидатури, які за їх згодою, будуть рекомендовані для зарахування до кадрового резерву.