Вчителі української мови та літератури із Заборольської громади відвідали майстер-клас мовознавця Олександра Авраменка

Дата: 01.11.2018 17:09

А ще – мали можливість познайомитися та попрацювати  з автором  підручників та посібників з української мови й літератури, доцентом  Київського університитету імені Бориса Грінченка, завідувачем кафедри гуманітарних дисциплін у Технічному ліцеї НТУУ «КПІ», відомим ведучим радіо та телепередач.

Варто відзначити, що Олександр Авраменко завітав у наш край на запрошення Волинського інституту післядипломної освіти.

-Олександр подавав у цікавій та доступній формі матеріал, - ділиться враженнями з творчої зустрічі вчитель української мови та літератури Одерадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетяна Угринович,- активно ділився спогадами дитинства, професійної діяльності, наводив цікаві приклади. Це була чудова, невимушена атмосфера, що була корисною для сприйняття корисної інформації.