В Одерадах відбувся конкурс «Посміхнімось щиро Вишні» (ФОТО)

Дата: 26.10.2018 14:25

Нещодавно в загальноосвітній школі села Одеради відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу «Посміхнімось щиро Вишні».

В творчому конкурсі було дві номінації: «Вишневі усмішки» та «Веселий пензлик».

В шкільному заході  брали участь чимало  талановитих школярів.

Відтак, представляємо вам наших переможців та призерів  у номінації «Вишневі усмішки»: учениця 10 класу Альона Максимчук за рішенням жюрі посіла І місце (Одерадівська ЗОШ), учениця  6 класу Олександра Матвійчук зайняла ІІ місце (Заборольська ЗОШ), учні 10 класу Назар Савонюк, Соломія Юхимчук заборольського навчального закладу, а також учениця 9 класу Одерадівської ЗОШ Валерія Мельничук  розділи між собою почесне ІІІ місце.

Кращими в номінації «Веселий пензлик» стали школярі таких навчальних закладів громади, зокрема,  учениця 7 класу Заборольської ЗОШ Вікторія Носовська зайняла І місце, учениця 7 класу  Ірина Макарчук – ІІ місце (Шепельська ЗОШ). Почесне ІІІ місце зайняли: учениця 7 класу Вероніка Лук’янова ( Одерадівська ЗОШ),  учениця  6 класу Вікторія Сахарчук (ЗОШ Забороль).

Щиро вітаємо усіх талановитих школярів громади.  Варто зазначити, що переможці та призери були нагороджені Грамотами та бурхливими оплексками за свої досягнення і таланти.