A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
Волинська область, Луцький район

Про скликання чергової чотирнадцятої сесії сільської ради сьомого скликання

Дата: 17.10.2018 12:57
Кількість переглядів: 280

УКРАЇНА

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

ЗАБОРОЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

11 жовтня  2018 року                     с. Забороль                                  №76/1.7

 

Про скликання  чергової  чотирнадцятої

сесії сільської ради сьомого скликання

 

 

Відповідно до п.8 ч.3 статті 42, п. 5, п.10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову чотирнадцяту сесію сільської ради сьомого скликання 22 жовтня 2018 року о 14.00 год. з таким порядком денним:

 1. Про внесення змін до Програми  соціально – економічного розвитку Заборольської сільської ради на 2018 рік, затвердженої рішенням сільської ради від 22 грудня 2017 року № 8/2.
 2. Про внесення змін до Програми розвитку водопровідного та каналізаційного господарства Заборольської сільської ради 2018 рік, затвердженої рішенням сільської ради від 22 грудня 2017 року № 8/7.
 3. Про  внесення змін до  Програми  розвитку фізичної культури і спорту на території Заборольської сільської ради  2018 – 2020 роки. 
 4. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Заборольської сільської ради на 2018 рік, затвердженої рішенням сільської ради від 22 грудня 2017 року № 8/4.
 5. Про внесення змін до Програми підтримки розвитку галузі агропромислового комплексу на території Заборольської сільської ради на 2018 рік, затвердженої рішенням сільської ради від 27 квітня 2018 року № 11/6.                                                                                    
 6. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року №8/8 «Про сільський бюджет на 2018 рік».
 7. Про внесення змін до рішення сільської ради від від 05 грудня 2017 року №7/7 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2018 рік».
 8. Про внесення змін до рішення сільської ради від 04 липня 2018 року №12/11 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік».
 9. Про надання поворотної фінансової допомоги комунальному підприємству  «Забороль».
 10. Про передачу водонапірних башень та вуличних водопровідних мереж на баланс КП «Забороль».
 11. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих в міжсесійний період.
 12. Звіт про укладені договори.
 13. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Милушівського споживчого товариства.
 14. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду обслуговуючому кооперативу «Краєвид-2017» для обслуговування КТП.
 15. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для відчуження гр. Никитюк Зої Антонівні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 16. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кондращуку Роману Вікторовичу для індивідуального садівництва.
 17. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сидоренко Валентині Михайлівні для індивідуального садівництва.
 18. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мацюка Івана Володимировича для індивідуального садівництва.
 19. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Руденка Володимира Петровича для індивідуального садівництва.
 20. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Руденко Людмили Степанівни для індивідуального садівництва.
 21. Про погодження надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бортнік Катерині Андріївні для індивідуального садівництва.
 22. Про погодження надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Міщуку Володимиру Степановичу для індивідуального садівництва.
 23. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жатько Аллі Василівні для індивідуального садівництва.
 24. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Смакалу Костянтину Анатолійовичу для індивідуального садівництва.
 25. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Горайчуку Юрію Івановичу для індивідуального садівництва.
 26. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пекарському Дмитру Володимировичу для індивідуального садівництва.
 27. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Новосад Світлані Анатоліївні для індивідуального садівництва.
 28. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гурку Олександру Федоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 29. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стризі Сергію Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 30. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Малахову Віктору Вікторовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 31. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Будчику Олександру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.
 32. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пекарському Дмитру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.
 33. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Снопко Ользі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства.
 34. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Маруняк Михайлині Іванівні для ведення особистого селянського господарства.
 35. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Римарчуку Сергію Віталійовичу для ведення особистого селянського господарства.
 36. Про припинення права користування земельною ділянкою та надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ткачуку Андрію Руслановичу для індивідуального садівництва.
 37. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Романчак Лілії Валеріївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 38. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Олександрівка.
 39. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с.Богушівка.
 40. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Забороль.
 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Хоміцькому Вячеславу Володимировичу.
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.
 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Євчук Катерині Михайлівні.
 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Палюху Михайлу Михайловичу.
 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2252 га у власність для ведення особистого селянського господарства Голубковій Руслані Трохимівні.
 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3684 га у власність для ведення особистого селянського господарства Голубковій Руслані Трохимівні.
 47. Різне.

 

Сільський голова                                                                          В.Ф.Боярський

                                                                                      

                                                                                               


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь