ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Стратегічного плану розвитку Заборольської ОТГ на період з 2018-2022 рр.

Дата: 02.10.2018 10:53

Заборольська сільська рада, за сприяння Волинського відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування, розробляє Стратегічний план  розвитку Заборольської об’єднаної територіальної громади на період до 2022 року. Найважливішим етапом розробки Стратегічного плану  є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину документу. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано  робочою групою з розробки Стратегії розвитку. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Заборольської громади, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею(ї) проекту(ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегічного плану розвитку.

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проекту – не більше як 4 років (2018-2022 роки).

3. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.

4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.

5. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2 завантажити).

6. Проектна ідея стосується одного завдання із Стратегічного плану розвитку Заборольської громади. (Ознайомитися з переліком завдань Стратегічного плану розвитку можна: додаток 1 завантажити).

7. Проектна ідея має бути надіслана не пізніше 15 жовтня 2018 року, до 16.00.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: zabborol@gmail.com  з поміткою «До Стратегічного плану розвитку». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, за , тел. 067-337-55-03.

Дивіться приклад заповненої форми проектної ідеї  в додатку 3 (завантажити).