A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

Допомогти врятувати життя: у Заборольській громаді відбувся День донора

Дата: 27.09.2018 10:03
Кількість переглядів: 503

Допомогти врятувати життя: у Заборольській громаді відбувся День донора.

Цього тижня у Заборольській об’єднаній територіальній громаді відбувся  День Донора крові, під час якого кожен міг зробити добре діло і допомогти врятувати життя кільком людям.

Організували захід у Заборольській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

-Спочатку люди приходять, реєструються безпосередньо у лікарів, отримують картки, з якими перевіряють показники здоров’я – їм вимірюють тиск, перевіряють гемоглобін, -  розповідає завідувачка сімейної амбулаторії Діна Котюк.- Якщо все гаразд – її відправляють далі до нас – пити солодкий чай перед здачею крові та їсти солодощі. Коли вже все готово, вони йдуть безпосередньо здавати кров. Окрім цього, можуть зареєструватися у базі донорів, яку ми збираємо.  Для того, щоб відновити сили - даємо солодощі, воду, соки, цукерки, шоколадки.

Того дня, підтримали хорошу ініціативу близько двох десятків місцевих жителів.

До слова, одна порція крові рятує не одне життя, а приблизно три, тому що її ділять на фракції і вливають людям, яким це потрібно. Організатори відзначають, що охочих стати донорами стає  більше. Ми раді, що на території нашої громади є можливість робити такі добрі справи і що у нас є стільки активних та небайдужих людей.    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора