Держава відшкодовує відсотки за кредитом сільськогосподарським та фермерським господарствам

Дата: 12.09.2018 14:35

Сільськогосподарські та фермерські підприємства - позичальники мають змогу отримати відшкодування відсоткової ставки за залученим кредитом в розмірі облікової ставки Національного банку України.

Підприємства-позичальники, які залучають кредитні кошти у 2018 році, або користуються кредитними ресурсами залученими у попередні періоди на поповнення обігових коштів за короткостроковими та середньостроковими кредитами на придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва та на здійснення витрат пов'язаних з будівництвом та реконструкцією виробничих об'єктів, можуть звернутись з заявою до обласної комісії з питань пільгового кредитуванняпідприємств АПК відповідно до вимог Порядлку використання коштів, передбачених у державному бюджетідля фінансової підтримки заходів з агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

Право на фінансову підтримку мають позичальники, у яких чистий дохід від реалізації продукції за останній рік не перевищив 20 млн.грн.