A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
Волинська область, Луцький район

Розпорядження Про скликання позачергової тринадцятої сесії сільської ради сьомого скликання

Дата: 06.09.2018 16:01
Кількість переглядів: 273

Відповідно до п.8 ч.3 статті 42, п. 5, п.10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову тринадцяту сесію сільської ради сьомого скликання 11 вересня 2018 року о 14.00 год. з таким порядком денним:

 1. Про внесення змін до Програми  соціально – економічного розвитку Заборольської сільської ради на 2018 рік, затвердженої рішенням сільської ради від 22 грудня 2017 року № 8/2.
 2. Про внесення змін до Програми розвитку водопровідного та каналізаційного господарства Заборольської сільської ради 2018 рік, затвердженої рішенням сільської ради від 22 грудня 2017 року № 8/7.
 3. Про  внесення змін до  Програми  розвитку фізичної культури і спорту на території Заборольської сільської ради  2018 – 2020 роки.                                                                                      
 4. Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту дітей, профілактики бездоглядності та правопорушень в дитячому середовищі на 2018-2020 роки.
 5. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року №8/8 «Про сільський бюджет на 2018 рік».
 6. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих в міжсесійний період.
 7. Про затвердження Положення про відділ земельних ресурсів та питань благоустрою, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури сільської ради.
 8. Про затвердження плану роботи сільської ради на ІІ півріччя 2018 року.
 9.  Про надання частини щорічної основної  відпустки Боярському  В.Ф.
 10. Про продовження терміну дії договору оренди нежитлового приміщення в с. Забороль.
 11. Про скасування рішення Заборольської сільської ради від 04.07.2018 року № 12/36 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр. Смірновій Х.Б. для ведення особистого селянського господарства».
 12. Про скасування рішень Заборольської сільської ради від 05.04.2017 року №16-30/2017 та від 06.03.2018 року № 10/68.
 13. Про внесення змін до рішення Заборольської сільської ради від 20.10.2017 року №5/28.
 14. Про внесення змін до рішення Заборольської сільської ради від 04.07.2018 року № 12/41.
 15. Про внесення змін до рішення сільської ради від 25 грудня 2006 року №10/10.
 16. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Боголюби.
 17. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Забороль.
 18. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Олександрівка.
 19. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Одеради.
 20. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Забороль.
 21. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельних ділянок в с.Тарасове.
 22. Про надання дозволу садівничому товариству «Боголюби» на  складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  обслуговування трансформатора.
 23. Про надання дозволу садівничому товариству «Боголюби» на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування артезіанської свердловини та водонапірної башти.
 24. Про погодження складання  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) релігійній громаді Волинської ікони Божої Матері УПЦ КП.
 25. Про Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в оренду гр. Дацюк Валентині Валентинівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 26. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність гр. Римарчук Розалії Миколаївні, Римарчуку Сергію Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 27. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність гр. Ткачук Наталії Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 28. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність гр. Пилипюку Роману миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 29. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства

Біляшевичу Олегу Валентиновичу.

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства Римарчуку  Сергію Віталійовичу.
 2. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кондакову Крістіану Сергійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 3. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства Подаковській Тетяні Вікторівні.
 4. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого господарства Снопку Олександру Юрійовичу.
 5. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фірчуку Олегу Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 6. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шимчику Павлу Івановичу для індивідуального садівництва.
 7. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ярощуку Сергію Олександровичу для індивідуального садівництва.
 8. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Янюк Катерині Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 9. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Будкевичу Олександру Степановичу для ведення особистого селянського господарства.
 10. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Римарчук Розалії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.
 11. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Соколюк Тетяні Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.
 12. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Близнюку Сергію Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства.
 13. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Капітан Зінаїді Іванівні для ведення особистого селянського господарства.
 14. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вороніній Валентині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.
 15. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Маруняк Михайлині Іванівні для ведення особистого селянського господарства.
 16. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Котельчук Марині Анатоліївні для індивідуального садівництва.
 17. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Миронюку Василю Васильовичу для ведення особистого селянського господарства.
 18. Про скасування рішення Боголюбської сільської ради від 21 березня 2017 року № 20/8.
 19. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гнатюк Ользі Василівні для ведення особистого селянського господарства.
 20. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Касякіну Ігорю Петровичу для ведення особистого селянського господарства.
 21. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Нечипоруку Олександру Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.
 22. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шостаку Миколі Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 23. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сизюку Миколі Феофановичу для ведення особистого селянського господарства.
 24. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кондращуку Роману Вікторовичу для індивідуального садівництва.
 25.  Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лук’яновій Юлії Олександрівні  для ведення особистого селянського господарства.
 26. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Совирі Петру Володимировичу для індивідуального садівництва.
 27. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кирилюку Роману Павловичу  для ведення особистого селянського господарства.
 28. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Барабашу Олександру  Вікторовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 29. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цокало Світлані Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 30. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кульпінову В’ячеславу Миколайовичу  для індивідуального садівництва.
 31. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва Ольшевському Володимиру Юрійовичу.
 32. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чоп Меланії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.
 33. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чуб Анні Валеріївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 34. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Смолярчуку Олександру Віталійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 35. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Смолярчуку Олександру Віталійовичу для ведення особистого селянського господарства.
 36. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сафатюк Марії Іванівні для ведення особистого селянського господарства.
 37. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сафатюку Володимиру Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 38. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Семенюку Анатолію Георігійовичу для ведення особистого селянського господарства.
 39. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Киричуку Миколі Прокоповичу для ведення особистого селянського господарства.
 40. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Голянтичу Максиму Михайловичу для індивідуального садівництва.
 41. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Васильєву Володимиру Вікторовичу для індивідуального садівництва.
 42. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Васильєвій Ліні Миколаївні для індивідуального садівництва.
 43. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Васильєву Павлу Володимировичу для індивідуального садівництва.
 44. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойчуку Юрію Михайловичу для індивідуального садівництва.
 45. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Демчур Наталії Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 46. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Діденку Олегу Миколайовичу для індивідуального садівництва.
 47. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вишнякову Андрію Володимировичу для індивідуального садівництва.
 48. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Волянику Сергію Петровичу для індивідуального садівництва.
 49. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Роговцову Сергію Васильовичу для індивідуального садівництва.
 50. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Михайловській Руслані Олегівні для індивідуального садівництва.
 51. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Винарському Василю Степановичу для ведення особистого селянського господарства.
 52. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Телеглову Віталію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.
 53. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Левчук Наталії Миколаївні для індивідуального садівництва.
 54. Про скасування рішення Боголюбської сільської ради від 28.08.2009 року № 41/3 «Про розгляд заяв громадян (про передачу земельних ділянок у приватну власність)».
 55. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Римарчук Марті Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.
 56. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Штим Оксані Андріївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 57. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пилипюку Василю Романовичу для індивідуального садівництва.
 58. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пилипюку Василю Романовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 59. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Котюк Діні Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 60. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Зіненко Ганні Гнатівні для ведення особистого селянського господарства.
 61. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Климюк Валентині Володимирівні для індивідуального садівництва.
 62. Про погодження надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кручаю Віктору Івановичу

для ведення особистого селянського господарства.

 1. Про погодження надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гайдаю Олександру Євгеновичу для ведення особистого селянського господарства.
 2. Про погодження надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бурді Володимиру Геннадійовичу для ведення особистого селянського господарства.
 3. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Касякіну Ігорю Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 4. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Марчаку Володимиру Йосиповичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 5. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Андрійчук Галині Прокопівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 6. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Андрійчук Галині Прокопівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2891 га.
 7. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Андрійчук Галині Прокопівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2461 га.
 8. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Андрійчук Галині Прокопівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,2965 га.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Андрощуку Юрію Вікторовичу.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Омельчук Тетяні Миколаївні.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Пенцак Лідії Іванівні.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Гук Наталії Андріївні.
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Волошенюку Леоніду Віталійовичу.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Попіку Роману Володимировичу.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Горошку Володимиру Прохоровичу.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Гейгель Руслані Валеріївні.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Логачовій Олені Леонідівні.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Зінчуку Олександру Григоровичу.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Дранніковій Анастасії Анатоліївні.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Курдельчуку Леоніду Федоровичу.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Прохоренку Миколі Миколайовичу.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Лукашевич Анні Василівні.
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Чміль Людмилі Миколаївні.
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Авраменко Борису Валерійовичу.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Левчуку Анатолію Афанасійовичу.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Бугайчуку Анатолію Миколайовичу.
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Кравчуку Олександру Володимировичу.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Йовзик Оксані Василівні.
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Левчуку Ігорю Анатолійовичу.
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Нестерчуку Роману Михайловичу.
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Сидор Ларисі Микитівні для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури в межах с. Тарасове.
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Андрійчук Тамарі Іванівні, Новосаду Василю Івановичу, Новосаду Данилу Івановичу  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Забороль.
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Субтельному Миколі Євгеновичу для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури в межах с. Тарасове.
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Симоновичу Олександру Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Тарасове.
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Гордійчук Оксані Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Тарасове.
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр. Зубчук Тетяні Ростиславівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Забороль.
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр.Михальчук Світлані Леонтіївні для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку), площею 0,2500 га в с. Забороль.
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) гр.Михальчук Світлані Леонтіївні для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку), площею 0,8180 га в с. Забороль.
 39. Про затвердження детального плану території в с. Тарасове для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 40. Про затвердження детального плану території в с. Забороль для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 41. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шереметі Сергію Акиндиновичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 42. Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Клим Ірині Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 43. Різне.

 

Сільський голова                                                                          В.Ф.Боярський

                                                                                      


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь